Поиск по сайту

Искать

Виды деятельности

Производство строительных материалов:
- сайдинг виниловый,
- сайдинг цокольный,
- софит (карнизная подшивка),
- вагонка пластиковая...

 

Контакты

Альта профиль Украина
(основной офис)

01032, Украина, Киевская, Киев, ул. Старовокзальная, дом 24
  • +38 (044) 537-70-XX

Контактное лицо

О компании

Компанія «Альта-Профіль Україна» створена 21.10.2004 року. На початку становлення фірми основним напрямком діяльності підприємства була оптова торгівля оздоблювальними матеріалами з пластмас (пластикові панелі, підвіконня, сайдинг, цокольний сайдинг, вагонка, пластикові укоси і т.д.), виробництва російської холдингової компанії «Альта-Профіль».

 

У 2007 році компанією ТОВ «Альта-Профіль Україна» розпочато власне виробництво ряду обробних матеріалів з пластмас на територіальній базі ЗАТ «Броварський завод пластмас», з використанням сучасних технологій і обладнання таких лідерів екструзійної промисловості, як компанії «Тайсон», «Мікросан», «DER-SAN» та інших.

 

Продукція, реалізацією якої в Україні займається ТОВ «Альта-Профіль Україна», відповідає світовим стандартам якості, має відповідні сертифікаційні й дозвільні документи згідно вимог вітчизняного законодавства.
Постійне прагнення співробітників компанії «Альта-Профіль Україна» до задоволення потреб самих вимогливих клієнтів, поважне ставлення до конкурентів, гнучка фінансова політика, неухильне дотримання вимог чинного законодавства дозволяють фірмі утримувати одне з лідируючих місць на ринку оздоблювальних матеріалів з ПВХ в Україні.

 

В даний час асортимент продукції складає понад 150 різноманітних товарних позицій.
Сьогодні компанія «Альта-Профіль Україна» - це підприємство, яке динамічно розвивається, постійно нарощує виробничі потужності, розширює асортиментний ряд продукції, веде активну маркетингову політику і суворо дотримується вимог що пред'являються до якості продукції.
ТОВ «Альта-Профіль Україна» веде співпрацю у сфері реалізації виробів з пластмас більш ніж з 320 суб'єктами підприємницької діяльності, розташованими в усіх адміністративно-територіальних одиницях України.

 

Наша компанія здійснює активну маркетингову та рекламну політику, займається популяризацією власного комерційного найменування та власної продукції. Постійно бере участь у міжнародних і регіональних виставках. Нагороджена почесними дипломами «За просування якісних оздоблювальних матеріалів на ринку України», «За краще представлення продукції» в 2005 - 2008 р.р. Компанія підтримує тісні виробничі зв'язки з широким колом представників комерційних структур Росії, Молдови, Польщі, Німеччини, Білорусії та ін.

 

Враховуючи позитивну динаміку розвитку ТОВ «Альта-Профіль Україна» в даний час компанія є лідером в реалізації продукції з ПВХ, як власного так і російського виробництва.
За оцінками експертів в області переробки пластмас, у тому числі міжнародних, ТОВ «Альта-Профіль Україна» є комерційним підприємством з позитивною динамікою розвитку фінансово-господарської діяльності і по праву займає одне з перших місць на ринку оздоблювальних матеріалів в Україні!

 
 

Объявления

Панели фасадные: производство

25.10.2010

Для защиты фасада здания от воздействия агрессивной внешней среды производственный холдинг Альта-Профиль производит прочные и долговечные фасадные (литьевые) панели, имитирующие природные…

Тип: продам

 
 

Карта

 
Заказ услуги
Написать сообщение
Выберите форму обращения:
 
 
 
Идентификатор страницы
Идентификатор страницы:
1234

Поиск
 
 

Закрыть
 
 
Заказать звонок
person
phone
email
record_voice_over
create